Tata to wie: Bezpłatne próbki dla dzieci

Autor: Joanna Matuła

Twoje maleństwo jest już na świecie. Czekaliście na nie z niecierpliwością, a teraz jest z wami stając się najważniejszym członkiem rodziny. Jednak niewypowiedzianej radości towarzyszy swego rodzaju niepokój.

Jest to całkiem normalna sprawa, chodzi o to jak dbać o maluszka by dawać my wszystko co najlepsze. Produktów do pielęgnacji, karmienia, ubranek jest mnóstwo w licznych sklepach. Natłok informacji a każda z innego źródła potrafią wywołać panikę. Nic dziwnego, że macie wątpliwości co i gdzie kupować dla swojego dziecka. Nie chcecie eksperymentować, wydając przy tym dużych sum na pieluszki, kaszki, deserki itp. Co więc począć i nie zwariować, kiedy wybór tak duży, obawy jeszcze większe a rozsądnej decyzji nie widać na horyzoncie. Jest na to metoda- przekonać się o jakości produktów dla dzieci on-line. W taki sposób można otrzymywać produkty, testować je i opiniować dzieląc się swoimi spostrzeżeniami z innymi zatroskanymi rodzicami.

Czy to jest bezpieczne ?

Próbki dla dzieci, posiadają odpowiednie atesty dlatego nie należy obawiać się ich testowania. Chodzi o to, że wiele znanych firm wprowadza na rynek nowe często nawet bardzo nowoczesne produkty. Wszystko po to by ułatwić codzienne relacje- matka- dziecko, właściwie już od 1 dnia kiedy maleństwo jest z nami w domu.

Do kogo skierowana jest oferta testowania próbek ?

Każda z mam może zgłosić chęć otrzymywania takich próbek. Można tego dokonać rejestrując się na rozmaitych portalach. Serwisy oferują także produkty za ciekawe hasła reklamowe, oceniające wygląd produktu, jak też nawiązując do ewentualnych wcześniejszych doświadczeń z kosmetykami czy kaszkami tychże producentów.

Gdzie szukać możliwości pozyskania bezpłatnych próbek?

Można pytać w drogeriach, dzwonić, mailować, szukać kuponów rabatowych, z którymi odbierzemy w sklepach darmowe pakiety próbek. Rejestracje na portalach, stała aktywność i dodawanie opinii także skutkuje otrzymywaniem rozmaitych pakietów próbnych. Jeszcze w szpitalach rozdaje się świeżo upieczonym mamom ankiety, za których wypełnienie otrzymają one do domu zestawy pielęgnacyjne dla niemowląt.

L.p. Nazwa firmy/serwisu Strona www? Nazwa próbek produktu
1. Ekodrogeria www.kosmeland.pl Saszetki proszku JELP do prania ubranek noworodków i niemowląt
2. Jelp www.jelp.pl/ Hipoalergiczne produkty do prania
3. Pampers www.pampers.pl Pieluszki, chusteczki do pielęgnacji skóry niemowląt i noworodków
4. ekodrogeria www.nagroland.pl Oferty różnych producentów w tym także zabawki
5. Hipp www.klubmaluszka.hipp.pl Kaszki, herbatki, deserki, mleka w proszki, kosmetyki pielęgnacyjne
6. Lovela www.lovela.pl Produkty do prania ubranek i bielizny dziecięcej
7. Lasinoh- program próbkowy www.lansinoh.pl Chusteczki nawilżające, kremy na odparzenia, pieluszki, oliwki
8. Zabawki dla dzieci różnych producentów www.zabawkowicz.pl/testowanie/ Wysyłanie co tydzień nowych zabawek do testowania
9. BabyOno www.babyono.com Szeroki zestaw akcesoriów dla małych dzieci

Odwiedzanie stron z bezpłatnymi próbkami do dzieci, to świetny sposób na podjęcie decyzji przed docelowym zakupem artykułów żywnościowych, zabawek i kosmetyków. Nie kupuj już w ciemno! Nie testuj swojej wytrzymałości ! zgłaszaj się po próbki. Dzięki próbkom on-line szybko i za darmo, przekonasz się co najlepiej odpowiada twojemu maleństwu. Nie warto mieć w domu sterty niepotrzebnych rzeczy, ale kilka naprawdę przydatnych. Z próbkami on-line znajdziesz swoją markę, której zaufasz i, którą docenisz.

foto: sxc.hu

[qr-code id=”1338″ size=”125]