You are currently viewing Jak zrobić e-kartki świąteczne?

Jak zrobić e-kartki świąteczne?

Święta za pasem, a ty właśnie uświadomiłeś sobie, że na śmierć zapomniałeś wysłać w tym roku kartki na święta? Wprawdzie zwykłych kartek nie zdążysz już wysłać na czas, ale zawsze możesz skorzystać z alternatywy, czyli e-kartek dostarczanych bezpośrednio na adres email. Dobra wiadomość jest taka, że unikalną e-kartkę możesz przygotować dosłownie w kilka minut, a na dodatek w tej czynności może pomóc Ci Twoje dziecko.

Ciekawy i darmowy kreator e-kartek świątecznych możesz znaleźć na stronie: http://www.yummy.pl/preschoolers/pl/game/pl/kreator-kartek-gwiazdka

Do swojej dyspozycji dostaniecie planszę, na której powstanie Wasza e-kartka oraz kilkanaście różnych wzorów i elementów pogrupowanych w 5 kategorii:

  • elementy
  • ozdoby
  • podpisy
  • literki
  • kolory

Dodawanie kolejnych elementów e-kartki odbywa się na zasadzie przytrzymania wybranego wzoru oraz przeciągnięcie go na właściwe miejsce na planszy. Utworzone elementy można dowolnie powiększać / pomniejszać, przesuwać oraz w razie potrzeb usuwać. Przygotowaną przez Was e-kartkę możecie na koniec wysłać do rodziny.

Przykładowa e-karta może wyglądać tak:

kartkaswiateczna

[qr-code id=”1360″ size=”125]

Dodaj komentarz